Epilace elektrickou jehlou

Epilace elektrickou jehlou je způsob jak se zbavit trvale chloupků. Tento proces funguje tak, že se do kůže vloží epilační jehla, která využívá krátkovlnné rádiové frekvence ve vlasových folikulech k zastavení růstu nových vlasů. 

Epilace elektrickou jehlou je velmi univerzální. Funguje pro všechny typy pleti a chloupků. Elektrolýzu lze také použít kdekoli na těle, včetně obočí.

 

Proč jít na Epilaci elektrickou jehlou?

Jak se připravit na epilaci elektrickou jehlou?

Délka chloupků

Ideální délka chloupků pro epilaci elektrickou jehlou je 5 mm

Nepoužívat přípravky

Před zákrokem nepoužívejte na ošetřované místo kosmetiku

Volné oblečení

Přijďte v pohodlném a volném oblečení

Následná péče

Otázky a odpovědi

Pokud jde o jakýkoli kosmetický postup, obvykle existují faktory, které mohou určit, jak důkladné budou výsledky u daného pacienta. Totéž platí, pokud jde o elektrolýzu.

Pokud jde o běžnější laserové ošetření odstraňování chloupků, kandidáti jsou opravdu vhodní pro ošetření, pouze pokud mají jejich pokožka a vlasy výrazný barevný kontrast, protože tento postup funguje zaměřením kontrastních odstínů.

U elektrolýzy je však rozdíl mezi vlasy a pokožkou malý - žádný rozdíl! Bez ohledu na to, jak jemné nebo spravedlivé, tmavé nebo hrubé jsou vlasy, jste pravděpodobně dobrým kandidátem na odstranění chloupků elektrolýzou!

Délka samotného postupu se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, včetně množství vlasů a oblasti těla, která je pokryta. Obecně může léčba trvat od 15 do 1 hodiny od začátku do konce. Někteří pacienti vyžadují delší léčbu.

Pokud jde o čas, který je zapotřebí k tomu, abyste začali sledovat výsledky svých elektrolýzních ošetření - nemusí to být tak rychlé.

Mnoho pacientů zjistí, že vyžadují několik ošetření, než budou spokojeni s výsledky svých elektrolýzních ošetření. To někdy znamená, že pacienti podstoupí 15 až 20 ošetření v jakékoli dané oblasti, než se léčba důkladně uchytí.

Vzhledem k tomu, že vlasy rostou odlišně v různých částech těla, je elektrolýza často schopna pracovat rychleji v určitých oblastech těla. Například elektrolýza na nohou může trvat po 12 týdnech léčby. Vlasy na hlavě však mohou trvat až 3 roky.

Obecně lze očekávat dokončení většiny oblastí léčby elektrolýzou mezi 12 a 18 měsíci, pokud bude dodržen navrhovaný plán léčby.

V našem salónu využíváme anestetické krémy, které minimalizují veškeré bolestivé vjemy z prováděného ošetřeni.

Epilace elektrickou jehlou je však možné provádět i bez anestetik. V tomto případě ucítíte jemné píchnutí při odstranění konkrétního chloupku

Stejně jako u všech typů trvalého odstranění chloupků existuje potenciál pro některé drobné nežádoucí účinky po odstranění chloupků.  

Nejčastěji se objevuje mírné zarudnutí v místě ošetření, které však po 1 - 2 dni odezní. Dalším rizikem je infekce. Je tedy nezbytné dodržovat správnou péči o ošetřované místo dle výše uvedeného postupu.

Náklady na odstranění chloupků elektrolýzou se mohou velmi lišit v závislosti na mnoha faktorech. Patří mezi ně oblast a množství ošetřovaných vlasů a počet nezbytných ošetření. Zahrnují také kliniku a oblast země, ve které jste léčeni, a další.

Cena je tedy stanovena dle času stráveného při ošetření