Intimní depilace pro muže:
1350 Kč

Pánská depilace

Stále více mužů navštěvuje naše depilační studio a proto chceme služby depilací pro může přiblížit všem, kteří o ní zatím jen uvažují. Ano, depilace již nejsou výsadou žen. Hladkou a dlouhotrvající pokožku si u nás mohou dopřát i pánové. Moc se na vás všechny budeme těšit. 

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou

Knírek, záda bříško a podpaží je možno objednat pouze v kombinaci s další službou)

Pro pány

Naši klienti

Časté dotazy

Cukrová pasta je vyrobena ze 100% přírodních surovin – jen cukr, citron a voda! Depilace cukrovou pastou je přirozená, jemná a dlouhotrvající alternativa voskování, která odstraňuje nežádoucí chloupky. Depilace cukrovou pastou je výjimečnou možností pro různé struktury chloupků a pro klienty citlivé na  ostatní metody odstraňování chloupků.

Chloupky se odstraňují ve směru růstu, což má za následek méně zarůstání chloupků, které se obvykle vyskytují u běžných depilačních služeb. Ať už máte citlivou pokožku, bojujete se zarůstajícími chloupky nebo prostě hledáte zcela přírodní alternativu k odstranění chloupků, cukrová pasta je rozhodně tou správnou cestou.

Ne, prosím ne. 

Chloupky musí být na depilaci cukrovou pastou minimálně 5 mm. dlouhé.

Nebudeme si lhát – samozřejmě, že když chloupek vytrhnete z jeho kořínku, může to trochu bolet, a v některých oblastech více než v jiných. Ale jsme si naprosto jisti, že naše odborné dovednosti znamenají, že vaše depilace bude bolet méně než jste čekali. Pokud nám nevěříte, podívejte se na naše nejnovější recenze, které jsou pozitivním důkazem toho, že mnoho klientů se skutečně těší na svojí další návštěvu!

Záleží na jaké partie jste objednán. Většina služeb však trvá 30 min – 60 min.

Pokud budete chodit pravidelně. Hladkost po depilaci vydrží 3 až 4 týdny.